Forumul Hobby-Handmade
Hobby-handmade - universul creatiilor manuale : tatting, bijuterii, decoupage, quilt, patchwork, crosetat , etc.

Ultimele subiecte
» Vitrina hobby handmade vol.I . 2016
Astazi la 09:11 Scris de lotus

» Moda ,tendinte .
Joi 04 Mai 2017, 11:19 Scris de lotus

» Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto!
Lun 23 Ian 2017, 22:17 Scris de Nore

» Surse cumparaturi diverse
Mier 18 Ian 2017, 23:07 Scris de rodica-elena

» Depozit tatting on-line
Joi 04 Iun 2015, 09:59 Scris de lotus

» Sondaj Hobby-Handmade - cum ni te-ai alaturat?
Mar 19 Mai 2015, 11:43 Scris de Nore

» Vechi mestesuguri populare
Joi 07 Mai 2015, 10:31 Scris de Greieras

» Produse si unelte pentru hobby
Lun 02 Mar 2015, 20:14 Scris de lotus

» Atelier grafica -CristinaFunQuilling
Sam 14 Feb 2015, 11:14 Scris de lotus

ATELIERE HANDMADE

Iunie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Hobby-handmade pe Facebook
Bookmarking social

Bookmarking social Digg  Bookmarking social Delicious  Bookmarking social Reddit  Bookmarking social Stumbleupon  Bookmarking social Slashdot  Bookmarking social Yahoo  Bookmarking social Google  Bookmarking social Blinklist  Bookmarking social Blogmarks  Bookmarking social Technorati  

Pastrati adresa Hobby-handmade pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Forumul Hobby-Handmade pe site-ul dvs. de bookmarking social

Sondaj Hobby-Handmade - cum ni te-ai alaturat?

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

CUM ATI AFLAT DE FORUMUL HOBBY-HANDMADE?

28% 28% 
[ 21 ]
19% 19% 
[ 14 ]
46% 46% 
[ 34 ]
7% 7% 
[ 5 ]

Total voturi : 74

Sondaj Hobby-Handmade - cum ni te-ai alaturat?

Mesaj Scris de Mihaela la data de Dum 04 Mar 2012, 20:22

Am deschis acest sondaj pentru a afla cum ati descoperit forumul Hobby-handmade. Acest lucru ne ajuta sa aflam care sunt cele mai eficiente mijloace de promovare. Va rugam deasemenea sa detaliati raspunsul dumneavoastra. Va multumim pentru participare!
Mihaela
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 41
Localizare : Prahova

Foaie de personaj
activitate: 100%

Sus In jos

Re: Sondaj Hobby-Handmade - cum ni te-ai alaturat?

Mesaj Scris de Mihaela la data de Mar 06 Mar 2012, 11:11

De votat ati votat dar chiar asa nici macar un cuvant? Eu am ajuns pe forum invitata de Lucia. Mi-a placut mult pentru ca este mult mai aerisit fata de alte forumuri de profil, si am fost foarte bine primita. Structura, chiar daca mai poate fi imbunatatita este destul de usor de accesat iar ideea unui atelier al fiecareia mi s-a parut geniala.
Mihaela
Administrator
Administrator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de RamonaM la data de Mar 06 Mar 2012, 11:57

Pe mine tu m-ai invitat. La inceput nu prea am intrat din lipsa de timp, chiar uitasem numele forumului, apoi inca odata m-ai indrumat si iacata-ma aici....
Un mare atuu al forumului care m-a facut sa si raman a fost primirea calda si sincera.
RamonaM
maistru senior
maistru senior

Data de inscriere : 08/09/2011
Varsta : 34

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar 06 Mar 2012, 12:43

Eu am venit in mijlocul vostru la invitatia lui Lotus...eram in mare depresie anul trecut prin vara cind Lotus mi-a vizitat blogul si mi-a lasat un comentariu dragut :
"Este greu dupa vacanta sa reintri in normal. Zilele in care normalitatea este prea stresanta vino si ne viziteaza pe http://www.hobby-handmade.com/ loc de relax pentru maini harnicute.O zi buna. "
....s-a aprins o luminita in capul meu si ...iata-ma-s printre voi de atita timp ! Very Happy ...Ce ma bucur ca v-am gasit ! http://r22.imgfast.n

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina la data de Mar 06 Mar 2012, 13:03

Si eu tot de la Mykya stiu,a pus link-ul forumului pe FB Smile si mi-a placut atmosfera,mai intima,grup mai restrans,si cu bun simt.
Gianina
art master
art  master

Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 37
Localizare : Vulcana Pandele

Sus In jos

Mesaj Scris de cobrina la data de Mar 06 Mar 2012, 13:08

Eu am auzit de voi si despre acest loc de la o persoana pe care eu personal o admir foarte mult ca om ....iar ca artist ma inclin in fata ei!!!!
cobrina
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 04/03/2012
Varsta : 43
Localizare : linga sufletul vostru

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Mar 06 Mar 2012, 18:21

Buna! V-am gasit intr-un moment de singuratate si ma bucur ca voi avea noi prietene.Am dreptul sa sper,nu?Prietene carora le place frivolite-ul,nodurile alea mititele care se aduna intr-o multitudine de forme.Marturisesc nepriceperea mea intr-ale calculatorului,dar sper sa ma descurc cu postarea imaginilor.Trebuie sa astept sapte zile,vor trece,vine primavara si sper in renastere!Acum voi vota.O zi frumoasa sa aveti!

dorulet
dorulet
art master
art  master

Localizare : Transilvania-Romania

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar 06 Mar 2012, 19:32

Bine ai venit! Cu siguranta o sa-ti faci prietene, noi suntem f. sociabile Very Happy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar 06 Mar 2012, 19:44

Ce frumos scrii tu, Dorulet ! Very Happy ....si "numele" tau imi e tare drag, numai eu stiu de ce Wink
Bine ai venit !
javascript:emoticon(

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Mar 06 Mar 2012, 21:48

Dorulet ma bucur ca esti aici si marturisesc ca de abia astept sa vad lucrarile tale! Iar despre imagini nu iti face probleme, de aceea suntem aici sa te ajutam. Trebuie doar sa ne spui!
Mihaela
Administrator
Administrator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Mier 07 Mar 2012, 08:05

Eu v-am descoperit la Teodora!Am citit pe blogul ei despre forum si cat de talentate si deschise sunteti!Un argument in plus a fost Lotus,al carui blog il citeam si-l apreciam iar interesul pentru patchwork m-a convins definitiv!! Smile
Nore
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 14/09/2011
Varsta : 59
Localizare : Focsani

Sus In jos

Mesaj Scris de Mimy la data de Mier 07 Mar 2012, 08:22

Si pe mine tot Lotus m-a invitat...mi-a lasat invitatia pe blog.....ma numar printre veteranii forumului, deci...Very Happy
Mimy
art master
art  master

Data de inscriere : 10/07/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Iaia la data de Mier 07 Mar 2012, 08:37

Eu l-am descoperit din intamplare cand cautam ceva pe net tocmai prin 2010(cred),cand m-am logat prima data.Nici acum nu am o explicatie de ce am postat f putin si apoi de loc.De anul trecut insa am intrat din nou cu alt id si mi-a placut atmosfera calda si prietenoasa,mi-a placut sa admir lucrarile voastre ,sa descopar noi mestesuguri si uite asa am ramas printre voi si voi ramane.
Iaia
art master
art  master

Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 66
Localizare : Suceava

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier 07 Mar 2012, 11:28

Mimy, tu ai fost al 2-lea membru al forumului, daca nu ma insel... Eu cred ca a 4-a Laughing . Multumita tie am ajuns aici. Wink

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Mier 07 Mar 2012, 16:24

Cum m-am inscris eu pe forum!!!!Ce zi minunata a fost acea zi "
A Happy day".
Va multumesc ca v-am cunoscut si azi citind randurile voastre simpt o multumire deosebita .Si spun mereu trebuie sa ne organizam intr-o forma cu scop asociativ si sa punem un motor in miscare avem un deosebit bagaj important si vizibilitate din ce in ce mai mare. .
Cu toate ca sunt pe jumatate functionala ma tot gandesc cum sa fac acel album despre care am vorbit zilele trecute ,inainte de furtuna ,este momentul oportun .

Idea mea este , fiecare membru scrie trei cuvinte despre el alege trei patru piese reprezentative in imagini scrie trei cuvinte despre blog ,va rog sa-mi veniti in ajutor sa pun la punct aceasta "album " a forumului sa-l pot prezenta pe unde merg!
Astfel le selectionez pe categorii ,fiecare articol il prezint pe o pagina doua relative la un membru ,le copiez si leg intr-un album,mi-am cumparat ceva pentru legat in format A4 , Teodora cand poate ne da un ajutor cu engleza , o rog mult , si binenteles daca mai sunt altii ce pot traduce sunt bineveniti, eu mai adaug si in italiana si scoatem un album publicitar .Ce ziceti !?Eu ma gandesc cum sa mergem mai departe cu folos.

(Sa nu ma certi Lucia , muta aceasta discutie unde crezi tu )

http://r22.imgfast.n
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Data de inscriere : 06/07/2010
Localizare : Toscana -Italia

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de samira la data de Mier 07 Mar 2012, 16:51

Lotus,draga de tine!Cum te gandesti tu in primul rand la noi si abia apoi la tine!Nu ar fii bine sa nu te mai stresezi cateva zile cu aceasta problema?Nu vrei sa te gandesti la ea de saptamana viitoare incolo?Odihneste-te ca de nu,te dam pe mana gardienilor http://www.lucrudema
samira
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 56
Localizare : URZICENI

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier 07 Mar 2012, 18:22

Eu am ajuns pe forum de pe google...am lipsit o vreme si iar am venit...am fost atat de incantata de acest forum incat nici nu am mai cautat altceva..acesta este singurul forum pe care activez si cu sinceritate pe care voi activa de acum inainte...Am gasit aici ceea ce imi trebuie.Am gasit doamne deosebite,dispuse sa indrume un biet nestiutor...Datorita lui Lotus m-am apucat si mi-am dorit sa invat sa crosetez...pe ea am intrebat-o prima data ce fel de ata si ce fel de croseta sa cumpar...Initiativa ei de a "aduna" laolalta oameni care sa isi impartasasca idei,tehnici,probleme persoanale chear;oameni pe care incearca mereu sa ii ajute prin demersurile ei arata cat de altruista este...

Am cunoscut aici doamne in adevaratul sens al cuvantului.Pentru asta ma inclin respectuos in fata domniilor voastre,va pentru tot ceea ce faceti si va cu muuult drag.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de mihaellas la data de Mier 07 Mar 2012, 20:39

eu am gasit pagina pe facebook duap o postare pusa de mimy! noroc ca nu am trecut peste...
mihaellas
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 01/02/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de monatibi la data de Mier 07 Mar 2012, 22:24

cit ma bucur ca v-am gasit http://www.lucrudema dar cum...cred ca umblind asa aiurea pe net dar nici eu nu mai stiu pe unde ca la cit ma pricep Embarassed
monatibi
moderator
moderator

Data de inscriere : 20/11/2011
Varsta : 39
Localizare : constanta

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Gaby Erika la data de Mier 07 Mar 2012, 22:42

Şi eu am fost invitată de Lotus, a fost un moment foarte preţios pentru mine. Pe blog mi-a lăsat o invitaţie, eu îi urmăream şi admiram mai de demult activitatea pe blogul ei, eu făceam doar lucruri mărunte pe atunci şi am fost foarte bucuroasă de invitaţia ei. Apoi primirea de care am avut parte pe forum a fost copleşitoare... bineînţeles că am rămas. Până a-mi înfiinţa blogul şi până să ajung pe acest forum am crezut că lucrul de mână este o activitate secundară, că ceea ce fac eu este lucrat doar pentru a fi aruncat undeva în adâncul unui dulap sau sertar, datorită vouă am descoperit că pot fi mândră de creaţiile mele, că nu e doar o "prostie" pe care să o ascund ce ochii lumii.
Vă mulţumesc tuturor şi în special ţie Lotus! http://www.lucrudema http://r22.imgfast.n
Gaby Erika
Art creator ,admin onorific.
Art creator ,admin onorific.

Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 42
Localizare : Oradea

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier 07 Mar 2012, 22:47

Din cite citesc aici, se pare ca Lotus e "de vina" pentru tot si pentru toate Very Happy . Ce fata stringatoare este, cum ne-a "adunat" ea pe toate ! bravo ei ! javascript:emoticon(

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de imagdi la data de Lun 12 Mar 2012, 09:56

Eu am gasit forumul din intamplare, cautant idei, bloguri similare cu al meu si persoane interesate de acelasi hobby cu al meu. M-am bucurat nespus, si mai tare m-am bucurat cand am fost acceptata sa-mi prezint "atelierul".

Imi plac ideile de pe acest forum, imi plac persoanele, si sunt de acord si cu albumul!

Felicitari, tot asa mai departe, si sper sa fiu si eu alaturi de voi!
imagdi
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 12/01/2012
Varsta : 49
Localizare : Galautas, Harghita

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de anomis la data de Mar 13 Mar 2012, 14:09

Bine v-am gasit

eu am primit un link de la un membru si am fost curioasa

iubesc lucrul de mana si ma bucur ca aici am gasit si fete care stiu sa lucreze frivolite

anomis
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 13/03/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de grety la data de Lun 30 Iul 2012, 14:04

Buna, eu sunt Grety, vad aici cateva forumiste care sigur ma cunosc... Sun bulversata, dar rau de tot, cautem altceva si am nimerit aici, cand acel ceva ce-l cautam nu mai e... Si e greu sa nu-ti mai gasesti, asa deodata, locul stiut...Ma bucur insa ca va gasesc, desi am mai putin timp sa scriu dacat sa lucrez, ca eu si cand nu lucrez, tot.....lucrez! Laughing Stiu sa fac multe dar cel mai adesea crosetez http://www.ilovegif.
Si mai am si prostul obicei sa ma uit pe la ce fac altele, incepatoare mai ales, si sa le dau ceva sfaturi si invataminte in ale crosetatului.
In rest, desi am mai multi ani decat multe dintre voi, vreau sa-mi spuneti pe nume si mi-ar place sa ma considerati de-a voastra.
grety
star
star

Data de inscriere : 30/07/2012
Varsta : 67
Localizare : Com Tărtăşeşti jud Dambovita

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 30 Iul 2012, 14:12

Grety,bine ai venit!
Stiu cum este sa nu mai gasesti locul stiut si indragit!Dar trebuie sa iei schimbarea ca un pas inainte si posibilitatea de a descoperi noi prietene! Smile
Aici iti poti alege sectiunea unde sa postezi ce lucrezi.Si dupa ce vedem ce hobby preferi,va urma si atelierul tau!
Nore
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Lun 30 Iul 2012, 14:14

Bine ai venit,grety,ne bucuram ca ni te-ai alaturat.oare vorbim de acelasi loc?Acum cateva minute si eu l-am cautat si...pufff...a disparut,a expirat,cica.Sper sa se remedieze.

Nore,scuze,ne-am ciocnit.Sper ca fara urmari.
dorulet
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 30 Iul 2012, 14:18

Am fost iute de picior,am evitat ciocnirea!!!
Nore
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Lun 30 Iul 2012, 14:26

Vezi ce-nseamna tienretea?
dorulet
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de gabyd la data de Lun 30 Iul 2012, 15:36

Very Happy Grety, Dorulet...ma bucur ca va gasesc si aici.
Eu cautam informatii mai multe despre tatting si am nimerit acest forum.
Acum incerc sa ma familiarizez cu el.
gabyd
membru nou
membru nou

Varsta : 50
Localizare : Vatra Dornei

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun 30 Iul 2012, 15:45

Bine ati venit, dragelor ! Very Happy ....ati putea sa ne spuneti citeva lucruri despre pasiunile voastre aici : http://www.hobby-handmade.com/t125-despre-noi-si-pasiunile-ce-ne-unesc
pentru ca , in ordine, sa va deschidem ateliere personale Wink

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de grety la data de Lun 30 Iul 2012, 17:06

Uf, am voie sa postez? pe mine regulamentele astea ma omoara! le recunosc si le inteleg importanta dar mai "dau pe alaturi"...

La crosetate voi posta dar tb sa ma prind, tb sa postez la fiecare categorie (topic) ca eu fac de toate crosetate... adica rochii, bluze, pt copii, costume de baie, fluturi si flori, gentute, caciuli, seturi...cum fac, voi primi atelierul meu?

Ultima editare efectuata de catre grety in Lun 30 Iul 2012, 17:09, editata de 1 ori (Motiv : completare)
grety
star
star

Varsta : 67
Localizare : Com Tărtăşeşti jud Dambovita

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun 30 Iul 2012, 17:17

Da, Grety , uite regulamentul forumului nostru nu iti da voie sa pui poze sau linkuri decit peste 7 zile. Asa e din setari si nu din dorinta noastra a administratorilor. Acest timp iti permite sa te familiarizezi cu forumul, cu noi, sa incepi sa ne cunosti si sa te misti in voie printre subiecte.
Uite, aici am deschis atelierul tau personal ( e singurul loc unde ai voie sa pui si preturi linga produse Wink ) : http://www.hobby-handmade.com/t503-atelier-crosetate-grety#37330
imediat ce trec cele 7 zile te asteptam sa postezi imagini ale creatiilor tale .
Pina atunci nu ezita sa intri in vorba cu noi....cel mai bun loc ? Pauza de cafea Very Happy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Crisanca la data de Lun 30 Iul 2012, 18:49

Eu am nimerit pe blogul Alexutei si mi-am facut curaj sa-i cer ajutorul pentru ca mi-au placut foarte lucrarile ei tatting si uite asa am ajuns aici!
Crisanca
moderator
moderator

Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 42
Localizare : Bruxelles

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Lun 30 Iul 2012, 18:57

Bine ai venit,Crisanca , si bine ati venit toate voi, suntem bucuroase de prietenia si prezenta voastra aici .Uite asa reusim sa impartim idei si creatii si plcerea de a avea aceleasi hobbyuri.
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 30 Iul 2012, 19:11

Si ce lucrari frumoase ai facut,Crisanca!!Nu s-ar spune ca esti incepatoare!
Nore
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de bijouxdemonange la data de Dum 09 Sept 2012, 06:17

Buna

Eu am gasit din intamplare un document pe facebook...si de-acolo pe pagina si apoi doar un pas a mai fost pana aici!

Bine v-am gasit!

bijouxdemonange
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Mimy la data de Dum 09 Sept 2012, 07:21

Bine ai venit , Andra! Ma bucur ca ne-ai gasit!
Mimy
art master
art  master

Data de inscriere : 10/07/2010
Varsta : 54

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum 09 Sept 2012, 10:24

Bine ai venit, Bijouxdemonange!
asteptam sa ne spui citeva ceva despre tine aici : http://www.hobby-handmade.com/t125-bine-ai-venit-despre-noi-si-pasiunile-ce-ne-unesc
Bucuroase intotdeauna de noi prietene !
javascript:emoticon(

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Iaia la data de Dum 09 Sept 2012, 10:36

Bun sosit ,Andra !!
Iaia
art master
art  master

Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 66
Localizare : Suceava

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de mamacyta la data de Joi 20 Sept 2012, 23:45

eu v-am descoperit ,si ma bucur din suflet pt asta ,cautind pe net ceva de lucru acasa .mi se acrise de tot cu chestii gen..,,completeaza chestionare..etc''..am ramas casnica de vreo 2 ani si ma simt ,cumva ,inutila..daca ma intelege cineva..ceea ce am gasit aici ,minunatiile create de voi ,caldura din forumul acesta,prietenia si rabdarea cu care invatati pe altii m-au facut sa privesc altfel sederea mea acasa : in sfirsit ma voi simti implinita ! si pentru asta va sunt recunoscatoare ! si nu sunt doar vorbe goale si nici simple amabilitati !

mamacyta
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 16/09/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin 21 Sept 2012, 00:17

Mamcyta, bine ai venit Very Happy ! in mod sigur ai si tu ceva ce ne-ai putea invata pe noi....macar o reteta buna sa o imparti aici intre prietene Wink
Si ai sa vezi cit de repede vei scapa de sindromul "casnica inutila" Wink , nu o sa stii cum sa iti mai imparti timpul pentru toate Laughing
Inca un calduros "Bine ai venit !"

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de monatibi la data de Vin 21 Sept 2012, 00:21

bine ai venit!
monatibi
moderator
moderator

Data de inscriere : 20/11/2011
Varsta : 39
Localizare : constanta

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de miridia la data de Vin 21 Sept 2012, 09:51

mamacyta bine ai venit , sunt de acord cu tot ce ai spus....acelasi lucru e si la mine si ma bucur f mult ca le-am gasit pe fete Smile
miridia
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 12/08/2012
Varsta : 38

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicoleta Latis la data de Lun 01 Oct 2012, 14:51

Am venit aici invitata de lotus, care mi-a trimis mesaj pe facebook. Ma bucur ca v-am gasit pentru ca nu o sa mai plec. desi am mai fost si pe alte forumuri, aici este foarte calda atmosfera (sa nu intelegeti hot). Am senzatia ca suntem prietene de o viata. E geniala ideea atelierului personal, asa avem posibilitatea sa ne facem remarcate si sa primim sfaturi intelepte de la cele care lucreaza mai bine decat noi.

Nicoleta Latis
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 27/09/2012

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Lun 01 Oct 2012, 15:14

Bun venit tuturor fetelor nou-venite!Cu siguranta veti gasi aici o atmosfera deosebita,iar noi vom avea ceva nou de vazut si invatat.
dorulet
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Angelica18 la data de Lun 01 Oct 2012, 15:18

Ai dreptate,Dorulet.Am gasit aici o atmosfera deosebita,iar pentru asta multumesc administratorilor acestui forum.Pe aceasta cale tin sa multumesc si prietenei mele Gabyd pentru ca datorita ei sunt acum cu voi. http://www.lucrudema
Angelica18
art master
art  master

Data de inscriere : 24/09/2012
Varsta : 48
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Lun 01 Oct 2012, 16:15

Doamnelor, este o onoare si o bucurie sa fiti aici alturi de noi. Cuvintele voastre imi lumineaza sufletul .Va multumesc ca ati acceptat acesta invitatie si multumesc celor ce aici au gasit o admosfera minunata ,pentru ca au adus noi persoane in randurile noastre .

Doamnelor http://r22.imgfast.n
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de cata_june la data de Joi 04 Oct 2012, 10:52

Cum am gasit forumul ? nu mai stiu, cred ca navigam pe net cautand site-uri legate de handmade si asa v-am gasit .. m-am inscris si am postat pe blog banner, bineinteles cu ajutor de la lotus... si m-am luat cu altele, am lucrat ceva mai mult pt targuri si recunosc ca nu prea am mai intrat.. si intr-o zi am gasit un mesaj pe facebook, tot de la lotus, care m-a impins de la spate cu forta sa postez lucrari in atelier, si bine a facut si ii multumesc din suflet pt tenacitatea ei. Eu nu am prietene, asa a fost sa fie ! doar eu si pasiunile mele ... asa ca forumul a insemnat foarte mult, prietenele care au gasit putin timp sa se uite la ce am lucrat, care au apreciat si m-au incurajat ... nici nu stiti ce mult a insemnat pt mine ! acum nu mai trece nici o zi fara sa intru sa vad ce se mai intampla ... Multumesc inca odata ca m-ati primit in aceasta comunitate minunata !
cata_june
junior
junior

Data de inscriere : 02/06/2012
Varsta : 63
Localizare : 15 km de Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Joi 04 Oct 2012, 10:58

Cata-june,te astept la cafea,sa ne cunoastem mai bine! Smile
Nore
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de claudiab la data de Sam 06 Oct 2012, 13:56

,,Vinovata'' de aparitia mea aici e Gaby-Erika pe a carei pagina de FB v-am gasit azi.Si ma bucur.
Fug sa citesc sectiunile forumului...

claudiab
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 06/10/2012
Localizare : Braila

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum