Forumul Hobby-Handmade
Hobby-handmade - universul creatiilor manuale : tatting, bijuterii, decoupage, quilt, patchwork, crosetat , etc.

Ultimele subiecte
» Tutoriale in toate tehnicile- Ornamente pentru Craciun
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyDum 30 Dec 2018, 09:40 Scris de Toma Florina-Mihaela

» Vitrina Hobby handmade 2018 -vol II
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyLun 17 Dec 2018, 16:00 Scris de Mihaela

» Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto!
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyLun 26 Noi 2018, 22:08 Scris de Mihaela

» A fi creativ nu este un hobby ci un stil de viata !"
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyLun 15 Oct 2018, 07:28 Scris de dorulet

» Surse cumparaturi diverse
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptySam 17 Mar 2018, 09:35 Scris de lotus

» Vechi mestesuguri populare
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyMar 27 Feb 2018, 17:21 Scris de Greieras

» Unde ma aprovizionez - margele , perle .
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2018, 12:59 Scris de lotus

» Depozit tatting on-line
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyJoi 28 Dec 2017, 12:39 Scris de Mary

» Vitrina hobby handmade vol.I . 2016
Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 EmptyVin 15 Sept 2017, 08:01 Scris de Nore

ATELIERE HANDMADE

Noiembrie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Hobby-handmade pe Facebook
Bookmarking social

Bookmarking social digg  Bookmarking social delicious  Bookmarking social reddit  Bookmarking social stumbleupon  Bookmarking social slashdot  Bookmarking social yahoo  Bookmarking social google  Bookmarking social blogmarks  Bookmarking social live      

Pastrati adresa Hobby-handmade pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Forumul Hobby-Handmade pe site-ul dvs. de bookmarking social

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto!

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 Empty Re: Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto!

Mesaj Scris de lotus la data de Joi 17 Apr 2014, 08:13

Mihaela in familia hobby handmade bun venit http://r22.imgfast.n ,.Te asptam cu noi minunatii, ai maini de aur , ce pictezi frumos pentru Pasti?

lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Data de inscriere : 06/07/2010

Foaie de personaj
activitate: 100%

Sus In jos

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 Empty Re: Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto!

Mesaj Scris de Vizitator la data de Joi 17 Apr 2014, 10:40

buna dimineata! multumesc pt complimente, de Paste nimic, nu am avut timp, numai cu casa am avut de luptat, de aranjat. Embarassed  Embarassed

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Vin 25 Apr 2014, 23:36

Cristina Mihalache bine ai venit!  Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 Te asteptam aici sa ne spui cateva cuvinte despre tine si bineinteles sa ne arati ce lucrezi!  javascript:emoticon( 

Mihaela
art master
art  master

Data de inscriere : 06/07/2011

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Vin 25 Apr 2014, 23:47

Bun venit Cristina Mihalache! javascript:emoticon(

Nore
art master
art  master

Data de inscriere : 14/09/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Toma Florina-Mihaela la data de Sam 26 Apr 2014, 00:06

Cristina Mihalache bine ai venit printre noi!Abia astept sa ne uimesti cu creatiile tale!

Toma Florina-Mihaela
art master
art  master

Data de inscriere : 10/10/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de Cristina Mihalache la data de Joi 01 Mai 2014, 10:47

Buna dimineata, eu sunt Cristina si imi place sa fac bijuterii si broderie. Imi place foarte mult puctul de cruciulita. Totul a incepul de la ie, ia romaneasca. Imi doresc foarte mult una, dar nu imi permit sa cumpar una, asa ca vreau sa o fac eu. Am inceput de putin timp si in ultima vreme sunt cam aglomerata cu  serviciul. Dar foarte curand vreau sa imi indeplinesc dorinta.
Multumesc mult pt intampinarea calduroasa cu care m-ati primit si sper sa pot rasfoi mai des paginile de aici. Sunt foarte interesante si simt ca pot invata foarte multe de la voi. Abia astept sa ne cunoastem mai bine! Va pup si sa aveti o zi faina!

Cristina Mihalache
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 24/04/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Quilling by Monica la data de Joi 01 Mai 2014, 11:09

Bine ai venit Cristina alaturi de noi!
Ie facuta de tine, ce minunat!! Un proiect frumos si ambitios, spor si sa imparti cu noi,bucuria aceasta!
O zi frumoasa de 1 mai muncitoresc, Smile

Quilling by Monica
art master
art  master

Data de inscriere : 24/12/2012

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de monatibi la data de Joi 01 Mai 2014, 11:10

Bine ai venit Cristina!

monatibi
art master
art  master

Data de inscriere : 20/11/2011

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Quilling by Monica la data de Joi 01 Mai 2014, 11:56

Bine ai venit in grup, daianoos! Te asteptam aici sa ne spui cateva cuvinte despre tine si tehnicile in care lucrezi!

javascript:emoticon(

Quilling by Monica
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Joi 01 Mai 2014, 13:50

Daianoos,bun venit!Te asteptam sa ne spui cate ceva despre tine si sa ne cunoastem la o cafea!!! javascript:emoticon(
Nore
Nore
art master
art  master

Varsta : 61
Localizare : Focsani

Sus In jos

Mesaj Scris de teiutza la data de Joi 01 Mai 2014, 18:32

Cristina bun venit in familia noastra.
teiutza
teiutza
junior
junior

Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 38
Localizare : Langa Coloana Infinitului

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Joi 01 Mai 2014, 18:40

Cristina Mihalache , bine ai venit in familia Hobby Handmade . Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476  Abia astept sa cunoastem creatiile tale , chiar daca timpul este dusmanul nostru comun , cand poti doua minute dedica si acestui coltisor ce te asteapta cu placere.

Daianoos , bun venit  Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 suntem curioase sa cunoastem si pasiunile tale .
lotus
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Localizare : Toscana -Italia

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Sam 03 Mai 2014, 10:20

Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Mier 28 Mai 2014, 06:39

Bine ai venit Sorina! Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 
Te rog sa ne spui cate ceva despre tine si in e tehnica lucrezi!
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Mier 28 Mai 2014, 06:49

Bun venit, doamnelor!Sunt curioasa sa vad ce lucrati,cu ce ne incantati.
dorulet
dorulet
art master
art  master

Data de inscriere : 04/03/2012
Localizare : Transilvania-Romania

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de CristinaFunQuilling la data de Mier 28 Mai 2014, 10:53

Bine ati venit  Cristina si Sorina!
 Sper sa va simtiti cat mai bine printre noi  si sa ne incantati cu creatiile voastre!
CristinaFunQuilling
CristinaFunQuilling
art master
art  master

Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Mutinel la data de Mier 28 Mai 2014, 14:50

Bine ati venit fetelor in aceasta minunata familie !
Mutinel
Mutinel
maistru senior
maistru senior

Data de inscriere : 16/10/2012
Varsta : 66
Localizare : Constanta

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Dum 15 Iun 2014, 21:10

Buna seara. Numele meu este Liliana, sunt din Constanta, casatorita, 2 baieti mari 32 si 27 de ani. Iubesc tot ce se lucreaza de mana. Imi place sa lucrez goblen, broderie in cruciulita, tricotajul, crosetatul. Ma bucur ca v-am descoperit, sper sa invat cit mai multe de la voi.

Liliana_ct
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 15/06/2014
Varsta : 63

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Dum 15 Iun 2014, 21:16

Bine ai venit Liliana!Ai baieti mari,sa-ti traiasca!Ne bucuram ca te-ai alaturat familiei Hobby-handmade!
Te invitam sa citesti regulamentul si sa ne intrebi orice doresti sa afli!Poti posta lucrarile in functie de tehnica folosita aici!
http://www.hobby-handmade.com/f27-lucrarile-noastre-handmade
Nu ezita sa ne intrebi orice nelamurire ai si sa participi la orice discutie! javascript:emoticon( 
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de rodica-elena la data de Dum 15 Iun 2014, 21:25

Bine ai venit, Liliana!
rodica-elena
rodica-elena
art master
art  master

Data de inscriere : 05/12/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de monatibi la data de Dum 15 Iun 2014, 22:02

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 LILIANA!
monatibi
monatibi
art master
art  master

Data de inscriere : 20/11/2011
Varsta : 41
Localizare : constanta

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de dorulet la data de Dum 15 Iun 2014, 22:07

O urare de bun venit,Liliana!
dorulet
dorulet
art master
art  master

Data de inscriere : 04/03/2012
Localizare : Transilvania-Romania

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Dum 15 Iun 2014, 22:08

Va multumesc pentru primirea facuta.

Liliana_ct
membru nou
membru nou

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina la data de Dum 15 Iun 2014, 22:09

Bun venit,Liliana!
Gianina
Gianina
art master
art  master

Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 40
Localizare : Vulcana Pandele

Sus In jos

Mesaj Scris de cristina0912 la data de Lun 16 Iun 2014, 11:20

Buna ziua!Am vazut pe acest forum persoane care fac lucruri deosebite.Eu sunt incepatoare in crosetat.

cristina0912
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 16/06/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 16 Iun 2014, 11:29

Bun venit,Cristina0912!Aici lucram in multe tehnici inele suntem incepatoare,altele avansate,uneori ne "virusam" cu o tehnica noua dar toate lucram cu drag,iubim lucrul de mana!
Esti binevenita printre noi si-ti urez sa te simti acasa cat mai repede!Te rog sa citesti regulamentul si ne poti intreba orice nelamurire ai!Intreaba,comenteaza la orice rubrica doresti!Te asteptam sa ne arati lucrarile tale ,aici:http://www.hobby-handmade.com/t160p350-obiecte-vestimentare-crosetate-de-noi
Daca vei fi activa pe forum,minim 30 mesaje pe luna in diverse ateliere,vei avea un atelier propriu!
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de karellia58 la data de Lun 16 Iun 2014, 20:01

Sunteti cu drag primite pe acest forum de fete inimoase si talentate! Pupicuri din partea mea Liliana si Cristina0912! javascript:emoticon(  javascript:emoticon(  http://s185.photobuc
karellia58
karellia58
maistru senior
maistru senior

Data de inscriere : 14/04/2013
Localizare : Zerind jud.Arad

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Lun 16 Iun 2014, 20:29

Ce se intimpla de nu vad nici o imagine, de pe nici un topic?
As vrea sa particip si eu dar nu reusesc.

Liliana_ct
membru nou
membru nou

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 16 Iun 2014, 21:31

Liliana,poate te ajuta Mihaela cand intra!Nu inteleg de ce nu vezi pozele!Te-ai conectat?
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Mar 17 Iun 2014, 10:30

Liliana,cum vezi imaginile?Daca ai intrat la tutoriale, acolo nu vezi decat dupa ce ai numarul de mesaje necesar,asa cum scrie in atelier!
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de CristinaFunQuilling la data de Mar 17 Iun 2014, 10:35

Liliana si Cristina  bine ati venit!  flower
CristinaFunQuilling
CristinaFunQuilling
art master
art  master

Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 54

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Dum 22 Iun 2014, 20:08

calinclaudia a scris:ma bucur nespus de mult ca am gasit Hobby-Handmde,ca am reusit sa ma inscriu,ca reusesc sa si exprim bucuria si multumirea mea.Sper sa ne ...revedem cu bn si sa auzim numai de bn.

Bine ai venit Claudia, acum ai trimis mesaj privat, probabil primit de mai multe fete. Nu e nimic, o sa te obisnuiesti usor, usor cu forumul, te asteptam cu drag, mai ales ca lucrezi niste bijuterii soutache extrem de frumoase!  javascript:emoticon( 

Mihaela
Mihaela
art master
art  master

Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 43
Localizare : Prahova

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Dum 22 Iun 2014, 20:21

Bine ai venit Claudia!Am primit si eu mesajul si aici te intampin!Te asteptam cu mai multe informatii despre tine si cu lucrarile atale ! Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Crisanca la data de Dum 22 Iun 2014, 20:27

Bine ai venit Claudia!
Multumim pentru mesaje.
Crisanca
Crisanca
art master
art  master

Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 44
Localizare : Bruxelles

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina la data de Dum 22 Iun 2014, 23:33

Si eu am primit mesajul si am ramas blocata ca eu am o fata in lista de mess cu acest nume dar nu stiu daca e aceeasi persoana,astept sa ne lamureasca ea.
Bun venit!
Gianina
Gianina
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Quilling by Monica la data de Dum 22 Iun 2014, 23:43

Bine ai venit pe forum, Claudia!
Te asteptam la cafea si sa te alaturi intregii comunitati.

Quilling by Monica
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Lun 23 Iun 2014, 08:39

Doamnelor , bun venit in familia Hobby Handmade. Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476
lotus
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Danart la data de Dum 29 Iun 2014, 18:30

buna ziua,eu sunt Daniela,v-am gasit pe facebook,si din cate vad sunt aici o gramada de fete pe care le cunosc de prin alte parti,toate iubitoare de frumos,activitatea mea principala este decupegeul dar mai fac  bijuterii si mai nou felicitari,din toate cate putin,dragostea cea mare ramane totusi decupageul.
Danart
Danart
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 29/06/2014
Varsta : 47
Localizare : lungesti

Sus In jos

Mesaj Scris de Iaia la data de Dum 29 Iun 2014, 18:42

Salutare,Dana !!!Ne-am reantalnit si sper sa-ti placa si aici.  justcuz
Iaia
Iaia
art master
art  master

Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 69
Localizare : Suceava

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Danart la data de Dum 29 Iun 2014, 19:47

Nusa http://www.lucrudema ,acolo unde oamenii au ales,, frumosul ca mod de viata,, sigur o sa ma simnt  bine.
Danart
Danart
art / creator
art / creator

Sus In jos

Mesaj Scris de lotus la data de Dum 29 Iun 2014, 21:04

Denart ,bine ai venit in familia Hobby handmade ,abia astept si eu sa cunosc minunatiile ce le creezi .Sper sa gasesti alaturi de noi o admosfera placuta si placerea de a ramane alturi de noi. Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476  Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476  Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476
lotus
lotus
Administrator fondator
Administrator fondator

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Dum 29 Iun 2014, 22:13

Bina ai venit,Dana!Ce frumos ai spus!
Ma bucur ca ne-ai gasit si ni te-ai alturat!Te asteptam cu lucrarile tale aici :
http://www.hobby-handmade.com/t287p150-lucrarile-noastre-diverse-decoupage
O sa te rog sa citesti regulamentul si asa cum scrie acolo,daca esti un membru activ iti vom deschide atelierul propriu,iti vom expune lucrarile pe FB si la vtrina!Nu avem multe reguli si sper sa te simti bine cu noi! :veve 
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Quilling by Monica la data de Lun 30 Iun 2014, 09:10

Bine ai venit!

Quilling by Monica
art master
art  master

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Crisanca la data de Lun 30 Iun 2014, 10:18

Bine ai venit!
Crisanca
Crisanca
art master
art  master

Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 44
Localizare : Bruxelles

Sus In jos

Mesaj Scris de Ramona Nagy la data de Lun 30 Iun 2014, 13:20

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 
 bun venit
Ramona Nagy
Ramona Nagy
art master
art  master

Data de inscriere : 05/04/2013
Varsta : 31
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de Danart la data de Lun 30 Iun 2014, 19:38

multumesc de primire  Very Happy regulamentul l-am citit de ieri inainte de a ma inscrie ,bineinteles ca vreau sa fiu membru activ ,de obicei  nu-mi place sa incurc oamenii ,cand imi asum o treaba o fac.
cand nu o sa mai pot o sa va anunt.
Danart
Danart
art / creator
art / creator

Sus In jos

Mesaj Scris de rodica-elena la data de Lun 30 Iun 2014, 20:09

Bine ai venit, Dana!
rodica-elena
rodica-elena
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Lun 30 Iun 2014, 20:35

Ma bucur,Dana!!!!Ti-am admirat felicitarile!!!!Daca iti faci numarul de mesaje te astept si la schimbul de felicitari!!!! Wink
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina la data de Lun 30 Iun 2014, 21:57

Bine ai venit,Dana!
Gianina
Gianina
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de alexchirea la data de Lun 07 Iul 2014, 11:40

Dupa o lunga absenta am revenit pe forum! Imi astept materialele (vin din China, sunt mai ieftine) si ma apuc de lucru!  http://www.freegrati 
alexchirea
alexchirea
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 02/08/2013

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Danart la data de Joi 17 Iul 2014, 15:36

eu sunt din Barlad nu din Iasi,as vrea eu  Very Happy la Iasi am fost la un curs de decorat globuri de iarna,anul trecut in noiembrie,voiam mai mult sa o cunosc personal pe Nusa.
cursurile live is fantastice.
Danart
Danart
art / creator
art / creator

Sus In jos

Mesaj Scris de Nore la data de Joi 17 Iul 2014, 17:08

Te cred ca a fost o intalnire placuta!Am cunoscut-o si eu pe Iaia (Nusa Smile ) !Sper sa avem timp mai mult la urmatoarea intalnire!
Nore
Nore
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de karellia58 la data de Joi 17 Iul 2014, 20:55

Alexchirea nu ne dai si noua adresa furnizorului din China?
In loc de bunvenit:[img]Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 Fmoroo[/img]
karellia58
karellia58
maistru senior
maistru senior

Data de inscriere : 14/04/2013
Localizare : Zerind jud.Arad

Foaie de personaj

Sus In jos

Mesaj Scris de Vali horhoianu la data de Dum 20 Iul 2014, 22:59

Buna seara! Sunt Vali Horhoianu bunica a 5 nepoti si pasionata de croseta. Imi place sa lucrez in tehnica :hairpin lace" si nu numai. O sa postez la momentul potrivit citeva din lucrarile mele.
Vali horhoianu
Vali horhoianu
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 20/07/2014
Varsta : 69
Localizare : Pitesti si Topoloveni

Sus In jos

Mesaj Scris de Toma Florina-Mihaela la data de Lun 21 Iul 2014, 00:17

Bine ai venit!/Welcome!/Bienvenue!/Benvenuto! - Pagina 7 297476 Bine ai venit printre noi!Sa-ti traiasca nepoteii si sa te bucuri de ei!Abia astept sa-ti vad lucrarile! bounce
Toma Florina-Mihaela
Toma Florina-Mihaela
art master
art  master

Data de inscriere : 10/10/2013
Varsta : 34
Localizare : Dambovita

Sus In jos

Mesaj Scris de rodica-elena la data de Lun 21 Iul 2014, 00:23

Bine ai venit Vali!
rodica-elena
rodica-elena
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de Gianina la data de Lun 21 Iul 2014, 01:54

Bun venit,draga Vali! http://www.lucrudema 
Gianina
Gianina
art master
art  master

Sus In jos

Mesaj Scris de ioana.radu la data de Lun 21 Iul 2014, 08:24

Bine ai venit, Vali.

ioana.radu
art / creator
art / creator

Data de inscriere : 17/12/2013
Varsta : 50
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de juliaa la data de Lun 21 Iul 2014, 10:03

Buna ziua!
Numele meu este Julia si sunt pasionata de croseta.Pe langa asta imi place decupage-ul,croitul si mai reciclez cateodata una,alta  Very Happy . Astept cu nerabdare sa descopar lucrarile voastre.

juliaa
membru nou
membru nou

Data de inscriere : 20/07/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum